31 серпня та 2 вересня 2016 року на спортивному майданчику ПАТ "Львівобленерго" відбудуться матчі другого, чвертьфінального етапу чемпіонату обленерго з футзалу серед працівників підприємства.
До уваги календар матчів та розклад чвертьфінальних груп.
Результати ігор (31 серпня 2016р.)
1. (А) 16- 00 Борислав РЕМ - СОП 5-4
2. (В) 16 -30 Тех.дирекція – ЛМЕМ «Маркетинг» 1-4
3. (А) 17- 00 СОП - Городок РЕМ 7-3
4. (В) 17- 30 ЛМЕМ - Загін Охорони 3-4
5. (А) 18- 00 Борислав РЕМ - Городок РЕМ 0-5
6. (В) 18- 30 Тех.дирекція - Загін Охорони 2-10
Група А (31 серпня 2016р.)
1. СОП 1 0 1 11 - 8 3
2. Городок РЕМ 1 0 1 8 - 7 3
3. Борислав РЕМ 1 0 1 8 -11 3
Група В (31 серпня 2016р.)
1. Загін охорони 2 0 0 14 - 5 6
2. ЛМЕМ «Маркетинг» 1 0 1 7 - 5 3
3. Технічна дирекція 0 0 2 3 - 14 0
Група С ( 2 вересня 2016 р.)
1. РЕМ – 4
2. ФК «Сяйво»
3. ЛЕАТ
Група Д (2 вересня 2016р.)
1.ШРЕМ
2.Дрогобич РЕМ
3.Турка РЕМ
Календар ігор ( 2 вересня 2016 р.)
1. (Д) 14 -00 ШРЕМ - Турка РЕМ
2. (С) 14 -30 РЕМ – 4 -- ЛЕАТ
3. (Д) 15 -00 Дрогобич РЕМ – Турка РЕМ
4. (С) 15 -30 ФК «Сяйво» - ЛЕАТ
5. (Д) 16 -00 ШРЕМ - Дрогобич РЕМ
6. (С) 16 -30 РЕМ 4 -- ФК «Сяйво
Результати попереднього етапу:
Група А
1. Борислав РЕМ 3 0 0 16 - 5 9
2. РЕМ - 4 2 0 1 9 - 5 6
3. Миколаїв РЕМ 1 0 2 8 - 10 3
4. Сокаль РЕМ 0 0 3 3 - 16 0
18 травень 2016р. (середа)
1. 16.00 Борислав - Сокаль 8-0
2. 16.30 РЕМ – 4 - Миколаїв 4-0
3. 17.00 Сокаль - РЕМ - 4 2-3
4. 17.30 Миколаїв – Борислав 3-5
5. 18.00 Сокаль - Миколаїв 1-5
6. 18.30 Борислав - РЕМ -4 3-2
Група В
1. Техн.дирек. 2 1 0 14 - 2 7
2. ШРЕМ 2 1 0 13 - 2 7
3. Сколе РЕМ 0 1 2 3 - 14 1
4. Яворів РЕМ 0 1 2 3 - 15 1
20 травня 2016 р. (п’ятниця )
1. 16.00 ШРЕМ - Яворів 7-0
2. 16.30 Тех.дир. - Сколе 7-0
3. 17.00 Яворів - Тех.дир. 1-6
4. 17.30 ШРЕМ - Сколе 5-1
5. 18.00. Сколе - Яворів 2-2
6. 18.30 ШРЕМ - Тех.дир 1-1
Група С
1. ФК"Сяйво" 2 1 0 5 - 2 7
2. СОП 2 0 1 8 - 5 6
3. Стрий РЕМ 1 1 1 12 - 7 4
4. ЛЕН 0 0 3 2 - 13 0
25 травня 2016р. (середа )
1. 16.00 Стрий - ЛЕН 7-1
2. 16.30 ФК «Сяйво» - СОП 1-0
3. 17.00 ЛЕН – ФК «Сяйво» 0-2
4. 17.30 СОП - Стрий 4-3
5. 18.00 СОП - ЛЕН 4-1
6. 18.30 Стрий - ФК «Сяйво» 2-2
Група Д
1. Дрогобич РЕМ 3 0 0 8 - 2 9
2. ЛМЕМ "Маркетинг" 2 0 1 12 - 5 6
3. Пустомити РЕМ 1 0 2 3 - 16 3
4. ЛЕРБ 0 0 3 ----- 0
27 травня 2016р.(п’ятниця )
1. 15.00 Дрогобич - Пустомити 5-1
2. 15.30 ЛЕРБ – ЛМЕМ «Маркетинг» 0-5* тех.рез.
3. 16.00 Пустомити - ЛЕРБ 5-0 *
4. 16.30 ЛМЕМ «Маркетинг» - Дрогобич 1-3
5. 17.00 Пустомити - ЛМЕМ «Маркетинг» 2-11
6. 17.30 Дрогобич - ЛЕРБ 5-0 *
Група Е
1.Городок РЕМ 3 0 0 10 - 1 9
2.ЛЕАТ 2 0 1 6 - 8 9
3. Буськ РЕМ 1 0 2 1 - 8 3
4.Золочів РЕМ 0 0 3 ---- 0
01 червня 2016р. (середа )
1. 16.00 Городок - Буськ 3-0
2. 16.30 ЛЕАТ - Золочів 5-0 * тех.рез.
3. 17.00 Буськ - ЛЕАТ 1-5
4. 17.30 Городок - Золочів 5-0 *
5. 18.00 Золочів - Буськ 0-5 *
6. 18.30 Городок - ЛЕАТ 7-1
Група F
1.Загін охорони 3 0 0 21 - 4 9
2. Турка РЕМ 1 1 1 11 - 7 4
3. Жидачів РЕМ 1 1 1 7 - 19 4
4. Жовква РЕМ 0 0 0 5 - 23 0
03 червня 2016р. ( п’ятниця )
1. 16.00 Загін охорони - Жидачів РЕМ 6-1
2. 16.30 Турка РЕМ – Жовква РЕМ 8-1
3. 17.00 Жидачів РЕМ - Турка РЕМ 1-1
4. 17.30 Загін охорони - Жовква РЕМ 10-1
5. 18.00 Жовква РЕМ - Жидачів РЕМ 3-5
6. 18.30 Загін охорони - Турка РЕМ 5-2
Чвертьфінальні групи.
Група А 2016 р. ( )
1.(А 1) Борислав РЕМ
2.(С 2) СОП
3.(Е 1) Городок РЕМ
Група В 2016 р. ( )
1. (В 1) Технічна дирекція
2. (Д 2) ЛМЕМ "Маркетинг"
3. (F 1) Загін охорони
Группа С 2016 р. ( )
1.(А 2) РЕМ -4
2.(С 1) ФК"Сяйво"
3.(Е 2) ЛЕАТ
Группа Д 2016 р. ( )
1. (В 2) ШРЕМ
2. (Д 1) Дрогобич РЕМ
3. (F 2) Турка РЕМ
Півфінальні групи
Група А 2016 р. ( )
1.А 1
2.В 2
3.С 1
4.Д 2
Група В 2016 р. ( )
1.А 2
2. В 1
3. С 2
4. Д 1
Фінал (2016 р.)
1. А 1 - В 2
2. А 2 - В 1
Переможені : матч за третє місце
Переможці : матч за перше місце .
А 1 В 2
В1 А 2
Матч за третє місце
Матч за перше місце
*Положення про змагання дивіться тут: