Чемпіонат з міні-футболу серед працівників «Львівобленерго». Чвертьфінал (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
03 червня 2017
переглядiв 1203

26 травня на спортивному майданчику «Львівобленерго» стартують чвертьфінальні  матчі чемпіонату з міні-футболу серед працівників компанії.

До Вашої уваги розклад поєдинків. За результатами матчів інформація буде оновлюватись:

Група  А

1.  ФК «Сяйво»
2.  ЛЕН
3.  Городок РЕМ

 26 травня 2017р. (п’ятниця)

1.       14.00        ФК «Сяйво» - ЛЕН — 3:0
2.       15.00         ЛЕН – Городок — 1:3
3.       16.00         ФК «Сяйво»  - Городок РЕМ — 0:0

№ 

 

       команда

 

   1

 

   2

 

3

 

  р/м

 

Очки

 

Місце

 


 

1.

 

ФК «Сяйво»

Х

 3:0

/3

0:0

/1

3:0

/+3

 4

1


 

2.

 

ЛЕН

0:3

/0

Х

 1:3

/0

 1:6

/-5

 0

3


 

3.

 

Городок РЕМ

 0:0

/1

 3:1

/3

Х

 3:1

/+2

4

2

 

 

В наступне коло змагань вийшли команди : 

1) ФК «Сяйво»       

2) Городок РЕМ                                            

Група  В

1.  СОП
2.  Шахтний РЕМ
3.  ЛМЕМ «Маркетинг»
4.  Сокаль РЕМ
                                          
31 травня  2017 р.(середа)

1.       16.00            СОП  -  Сокаль РЕМ — 3:0
2.       16.30            Шахтний РЕМ  -  ЛМЕМ «Маркетинг» — 4:6
3.       17.00            Сокаль РЕМ  -  Шахтний РЕМ — 5:3
4.       17.30            СОП  -  ЛМЕМ «Маркетинг» — 4:1
5.       18.00            Сокаль РЕМ  -  ЛМЕМ «Маркетинг» — 1:4
6.       18.30            СОП  -  Шахтний РЕМ — 5:1

п/п

 

       команда

 

   1

 

   2

 

3

 

   4

 

р/м

 

Очки

 

місце

 

1.

 

СОП

Х

 5:1

/3

4:1

/3

3:0

/3

 12:2

/+10

9

1

 

2.

 

Шахтний РЕМ

 1:5

/0

Х

 4:6

/0

3:5

/0

 8:16

/-8

 0

 4

 

3.

 

ЛМЕМ "Маркетинг"

 1:4

/0

 6:4

/3

Х

 4:1

/3

 11:9

/+2

 6

 2

 

4.

 

Сокаль РЕМ

0:3

/0

 5:3

/3

 1:4

/0

Х

 6:10

/-4

 3

 3

В наступне коло змагань вийшли команди :    

1) СОП

2) ЛМЕМ «Маркетинг»


Група  С

1.  Борислав РЕМ
2.  Стрий РЕМ
3.  Турка РЕМ
4.  Загін Охорони

02 червня  2017р.  (п’ятниця)

1.       14.00            Борислав  РЕМ – Загін Охорони — 1:4     
2.       14.30            Стрий РЕМ – Турка РЕМ — 5:0
3.       15.00            Загін Охорони  - Стрий РЕМ — 2:1
4.       15.30            Турка РЕМ – Борислав РЕМ — 1:9
5.       16.00             Загін Охорони – Турка РЕМ — 4:2
6.       16.30             Борислав РЕМ  -  Стрий РЕМ — 2:7

п/п

 

       команда

 

   1

 

   2

 

3

 

   4

 

р/м

 

Очки

 

місце

 

1.

 

Борислав РЕМ

Х

 2:7

/0

9:1

/3

1:4

/0

 12:12

/0

3

3

 

2.

 

Стрий РЕМ

 7:2

/3

Х

 5:0

/3

1:2

/0

 13:4

/+9

 6

 2

 

3.

 

Турка РЕМ

 1:9

/0

 0:5

/0

Х

 2:4

/0

 3:18

/-15

 0

 4

 

4.

 

Загін охорони

4:1

/3

 2:1

/3

 4:2

/3

Х

 10:4

/+6

 9

 1

В наступне коло змагань вийшли команди :    

1) Загін охорони

2) Стрий РЕМ

Група D

1.    Золочів РЕМ
2.    ТОП-Енергія
3.     Дрогобич РЕМ

26 травня  2017р.(п’ятниця )

1.     14.30              Золочів РЕМ – ТОП-Енергія — 1:4
2.     15.30              ТОП-Енергія  -  Дрогобич РЕМ — 3:2
3.     16.30              Золочів РЕМ -  Дрогобич РЕМ — 3:4

п/п

 

       команда

 

   1

 

   2

 

3

 

   р/м

 

Очки

 

місце

 


 

1.

 

Золочів РЕМ

Х

 1:4

/0

3:4

/0

4:8

/-4

0

3


 

2.

 

ТОП-Енергія

 4:1

/3

Х

 4:2

/3

7:3

/+4

 6

 1

 

 

3.

 

Дрогобич РЕМ

 4:3

/3

 2:3

/0

Х

 6:6

/0

 

3

 2

 

 

В наступне коло змагань вийшли команди :    

1)  ТОП-Енергія

2) Дрогобич РЕМ

ПІВФІНАЛЬНІ ГРУПИ

Група А
1. А 1 — ФК «Сяйво»  
2. В 2 — ЛМЕМ «Маркетинг»
3. С 1 — Загін охорони
4. D 2 — Дрогобич РЕМ

Група В
1. А 2 — Городок РЕМ
2. В 1 — СОП
3. С 2 — Стрий РЕМ
4. D 1 — ТОП-Енергія

Півфінальні поєдинки заплановані на початок вересня.

ФІНАЛ
1. А 1 - В 2
2. А 2 - В 1
Переможені: матч за третє місце.
Переможці: матч за перше місце.

Прес-служба СК “Енергія”

 
0 #1 Аслан 30.05.2017 16:43
Та походу найцікавіші матчі будуть в групі С,напевно група смерті)).
Цитувати
+1 #2 Фан 01.06.2017 09:29
Є пропозиція закінчити чемпіонат у червні.

Восени провести окремий кубок (за скороченою схемою):
1. Сліпе жеребкування (при 24 командах - 3 умовних зони по 8 команд).
2. Матчі 1 зони проходять за 1 день (1/4, 1/2 і фінал) - 7 матчів.
3. Переможці 3 зон грають між собою за перемогу - 3 матчі в групі.
Цитувати
0 #3 епіФАНіо 03.06.2017 09:43
Ну і де результати грипи С ????
Цитувати
0 #4 вайс 03.06.2017 13:05
Де результати і розклад наступних матчів?
Цитувати
+4 #5 Степан 06.06.2017 08:55
Було б дуже доречно закінчити чемпіонат у червні.
А як же матчі між командами, які вибули у першому раунді змагань. На жеребкуванні була мова про проведення окремого кубку для таких команд.

А на вересень можна зробити кубок з 16 кращих команд за підсумком цього чемпіонату. Було б дуже цікаво.
Цитувати
+2 #6 вайс 06.06.2017 17:30
Коли буде проходити наступне коло? Знову нуль інформації, і коли будуть обіцяні фотозвіти?
Цитувати
0 #7 Олександр 09.06.2017 09:49
Півфінальні поєдинки заплановані на початок вересня. А всі фотозвіти — на сторінці СК "Енергія" у Facebook — https://www.facebook.com/skenergialviv/
Цитувати


Захисний код
Оновити


Епіцентр К Авангард
Одеса
16.12
Енергія
Львів
  →  16 грудня 2017   Сокіл - Кардинал-Рівне
  →  16 грудня 2017   Титан-Зоря - ІнБев/НПУ
  →  16 грудня 2017   Продексім - ХІТ

11 грудня 2017
Енергія
Львів
32
Продексім
Херсон
ІнБев/НПУ 3:3 Ураган
Сокіл 3:2 Титан-Зоря
Кардинал-Рівне 5:5 ХІТ
Команда І В Н П М О
1 Сокіл 11 7 4 0 47:20 25
2 Титан-Зоря 11 7 2 2 35:26 23
3 ХІТ 10 5 5 0 32:22 20
4 Продексім 10 5 2 3 24:20 17
5 Енергія 11 5 2 4 24:23 17
6 Кардинал-Рівне 11 4 3 4 26:25 15
7 ІнБев/НПУ 11 2 2 7 23:35 8
8 Ураган 11 0 4 7 21:35 4
9 Епіцентр К Авангард 10 1 0 9 14:40 3

1.О.Педяш  "Сокіл" 11  15
2. О.Хамдамов  "Сокіл" 11  10
3. В.Дзюба  "ІнБев/НПУ" 11  10
4. А.Фаренюк  "Кардинал-Рівне" 10  8
5. Т.Кузь  "Енергія" 11  7