“Енергія-2 -ЛЮ- Альтернатива” стартує у Першій лізі матчем з івано-франківською “Візою-Втормою”
09 листопада 2017
переглядiв 595

У п'ятницю, 10 листопада, “Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива” стартує у Першій лізі Чемпіонату України матчем у івано-франківську проти місцевої “Візи-Вторми”.

До заявки львівської команди увійшли голкіпери Назар Войтович та Роман Химчак, універсали Василь Зінич, Богдан Стефанків, Тарас Абрамчук, Павло Миколюк, Микола Лещишин, Віталій Ковальчук, Сергій Салюк, Богдан Адам, Юрій Музика, Віталій Патуляк, Олег Ільчишин, Андрій Ременець,  Олег Шандра, Олег Калуцький, Ярослав Морикишка, Тарас Мацик. Головний тренер — Назар Станкевич.

Матч «Віза-Вторма» – «Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива» розпочнеться о 19:00 год. на манежі коледжу фізичного виховання у Івано-Франківську.

Обслуговуватиме поєдинок бригада арбітрів О. Плахов (Чернівці), Д. Божко (Хмельницький), П. Липецький (Івано-Франківськ); хронометрист — А. Яцурак (Івано-Франківськ), спостерігач арбітражу — В. Калічак (Львів).

У рамках 1 туру чемпіонату у групі “Захід” також зустрінуться «Ураган-2 КФВ» (Івано-Франківськ) – «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ), у групі “Схід” — «Дніпро» (Черкаси) – «СумДУ» (Суми), «МКВ» (Одеса) – «АРПІ» (Запоріжжя).

Нагадаємо, що 11-12 листопада проведе свої перші матчі у юнацькій Екстра-лізі (U-16) і ДЮСШ «Енергія-Інтер» (Львів). Наші юнаки зустрінуться у Львові з командою «Футзал-Дніпро» (Дніпро).

Прес-служба СК «Енергія»

 


Захисний код
Оновити


ІнБев/НПУ
Житомир/Київ
17.02
Енергія
Львів
  →  17 лютого 2018   Титан-Зоря - Продексім
  →  17 лютого 2018   Сокіл - ХІТ
  →  17 лютого 2018   Ураган - Епіцентр К Авангард

17 січня 2018
Енергія
Львів
90
Сокіл
Хмельницький
Кардинал-Рівне 1:1 Епіцентр К Авангард
ХІТ 2:3 Титан-Зоря
Продексім 2:1 Ураган
Команда І В Н П М О
1 Титан-Зоря 14 9 2 3 46:39 29
2 Сокіл 14 8 4 2 54:31 28
3 ХІТ 14 7 6 1 44:32 27
4 Енергія 15 8 2 5 46:33 26
5 Продексім 14 7 2 5 32:28 23
6 Кардинал-Рівне 15 4 4 7 32:35 16
7 ІнБев/НПУ 14 4 2 8 33:44 14
8 Епіцентр К Авангард 14 3 1 10 26:52 10
9 Ураган 14 0 5 9 24:43 5

1.О.Педяш  "Сокіл" 12  16
2. О.Хамдамов  "Сокіл" 14  12
3. В.Дзюба  "ІнБев НПУ" 14  12
4. Т.Кузь "Енергія" 15  11
5. В.Грицовець  "Титан-Зоря" 14  11