"Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" - “Ураган-2 КФВ” — 3:1. Львів'яни перемогли в енергетичному дербі (ВІДЕО)
30 листопада 2017
переглядiв 722

Львівська "Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" перемогла вдома з рахунком 3:1 івано-франківський “Ураган-2 КФВ” в рамках 3 туру Першої ліги.

Обидві команди у цьому поєдинку були суттєво підсилені гравцями з Екстра-ліги, тож дербі вийшло напруженим та цікавим.

Відкрили рахунок у матчі гості на 5 хвилині — відзначився Петро Шотурма. Однак вже за хвилину Тарас Мацик відновив рівновагу після передачі Олега Легендзевича.

А розв'язка наступила наприкінці матчу. На 38 хвилині “Ураган-2 КФВ” залишився в меншості — “червоне світло” від арбітра побачив перед собою Олександр Гірка.

Своєю перевагою "Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" скористалась на 39 хвилині — відзначився Віталій Радевич.

А на останній хвилині поєдинку кращий молодий гравець Екстра-ліги оформив дубль. Ярослав Морикишка пробив у порожні ворота івано-франківців, м'яч влучив у поперечину, і першим на добиванні опинився Віталій Радевич — 3:1.

Після цієї перемоги "Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" має у своєму активі 5 очок і піднялась на перше місце у турнірній таблиці групи “Захід”.

30 листопада 2017 року. Перша ліга. Група "Захід". 3 тур. Львів. ПС “Галичина”

«Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива» (Львів) – «Ураган-2 КФВ» (Івано-Франківськ) – 3:1 (1:1)

Голи: Мацик (6), Радевич (39, 40) – Шотурма (5)

Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива: Морикишка — Мацик, Патуляк, Миколюк, Абрамчук, Ковальчук, Легендзевич, Радевич, Стефанків, Лещишин, Салюк, Адам, Шандра, Войтович.

Ураган-2-КФВ: Левандівський — Сімка, Гірка, Шотурма, Кефа, Зеленкевич, Завертаний, Негела, Синюк, Гнатковський.

Арбітри: В. Гарасимків (Волинська область), В. Дзюра (Рівне), Я. Сторожук (Львів).

Хронометрист: В. Болізюк (Львів).

Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів).

Попередження: Миколюк (14), Патуляк (18) – Кефа (10), Гірка (22)

Вилучення: Гірка (38)