“Енергія” перемогла “Сокіл” у першому матчі 1/8 фіналу Кубка України (ВІДЕО)
10 січня 2018
переглядiв 1038

Львівська “Енергія” на виїзді здолала хмельницький “Сокіл” з рахунком 4:3 у першому матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Події у поєдинку розвивались доволі драматично і тримали вболівальників у напрузі до останніх секунд.

На 14 хвилині “Сокіл” вже мав перевагу у два м'ячі завдяки голам Артура Подлюка та Дмитра Мартинюка. Але “Енергії” вдався камбек. Ще у першому таймі львів'яни відквитали один м'яч — на 17 хвилині відзначився Олег Гасюк.

У другій половині зустрічі на 27 хвилині енергетики зрівняли рахунок. Сергій Коваль, який проводив свій перший матч після повернення у львівську команду, прострелив з кутового і Олег Легендзевич вдало замкнув дальню стійку — 2:2.

Далі пішла гра на зустрічних курсах з хорошими моментами в обох команд. Зокрема, у господарів Андрій Хамдамов орієнтовно з п'ятнадцяти метрів дальнім ударом влучив у штангу, м'яч прокотився по лінії воріт і вийшов на кутовий. А у львів'ян Віталій Танський перевірив на міцність каркас воріт суперника після передачі Андрія Федюка.

На 30 хвилині “Енергія” реалізувала свій шанс і вийшла вперед. Андрій Федюк завдав хорошого удару, голкіпер “Сокола” Богдан Чех відбив м'яч перед собою, а першим на добиванні опинився Тарас Кузь.

Господарі кинулись відіграватись, тож у голкіпера “Енергії” Андрія Пітулі було достатньо нагод продемонструвати свою воротарську майстерність. Львів'яни відповідали дуже гострими контрвипадами.

Все ж на 36 хвилині "Сокіл" зрівняв рахунок. Діагональ від Андрія Хамдамова вдало замкнув у штрафному майданчику Дмитро Мартинюк.

А за півтори хвилини до завершення матчу “Енергія” знову повела в рахунку. Віталій Радевич обіграв захисника, здійснив сольний прохід лівим флангом і точно пробив у кут воріт повз голкіпера.

Після цього на майданчик п'ятим польовим вийшов Руслан Шеремета, але енергетики свою перемогу вже не випустили. Тож фінальна сирена підсумковий рахунок 4:3 на користь львів'ян.

Матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України між “Енергією” та “Соколом” відбудеться 17 січня у Львові.

10 січня 2018 року. Кубок України. 1/8 фіналу. Перший матч. Хмельницький. Спорткомплекс УМВС

“Сокіл” (Хмельницький) – “Енергія” (Львів) — 3:4 (2:1)

Голи: Подлюк (2), Мартинюк (14, 36) — Гасюк (17) Легендзевич (27), Кузь (30), Радевич (39).

“Енергія”: Пітуля — Федюк, Кузь, Танський, Гасюк, Коваль, Легендзевич, Радевич, Ковальчук, Писько, Струк — Кардаш.

“Сокіл”: Чех — Хамдамов, Щербань, Мартинюк, Подлюк, Шеремета, Кіт, Вербовий, Кручек, Луцюк, Цілепа — Ліпчинський.

Попередження: Хамдамов (6).

Арбітри: М. Чубінський (Київ), Д. Куций (Харків), Д. Божко (Хмельницький).
Хронометрист: М. Куцак (Хмельницький).
Спостерігач арбітражу: С. Дребужан (Мукачеве).