Поразка від «Урагана» у Кубку Ліги (ВІДЕО)
24 вересня 2018
переглядiв 399

У неділю, 23 вересня, матчами у Запоріжжі та Херсоні завершився перший тур Кубку ліги. Стовідсотковий показник - по дві перемоги у двох поєдинках - зуміли продемонструвати лише три команди. У групі А - це одеський "Епіцентр К-Авангард", а в іншій групі В - господарі першого туру "АРПИ Запоріжжя" та івано-франківський "Ураган".

Після вчорашньої мінімальної звитяги над "ІнБев-НПУ" (3:2), у неділю підопічні Максима Павленка були сильнішими за львівську "Енергію" - 5:2. До перерви суперники обмінялися забитими м'ячами: на гол Сторожука у "зелено-білих" відповів Гасюк.

У другому таймі івано-франківці розвинули свою перевагу. Спершу відзначився Лебідь, після чого Когут і Лисенко ще двічі засмутили голкіпера львів'ян. На 34-й хвилині вже Кордоба забив своїй колишній команді, зробивши рахунок розгромним. Щоправда, останнє слово у цій зустрічі було за "енергетиками", коли при грі з п'ятим польовим Струк встановив підсумкові цифри - 5:2 на користь "драконів".

Кубок ліги. 1 тур (Запоріжжя)

"Енергія" (Львів) - "Ураган" (Івано-Франківськ) - 2:5 (1:1)

Голи: Гасюк (11), Струк (40) - Сторожук (8), Лебідь (23), Когут (27), Лисенко (28), Кордоба (34).