"Продексім" — переможець десятого ювілейного турніру "LVIV OPEN CUP 2019"!
31 серпня 2019
переглядiв 478

Сьогодні відбулись фінальні поєдинки десятого ювілейного турніру "Кубок Львівщини 2019", в результаті яких визначились переможці та призери турніру:

1 місце — "Продексім" (Херсон)

2 місце — "Інбев" (Житомир)

3 місце — "Епіцентр К Авангард" (Одеса)

4 місце — "Food Centre-СумДУ" (Суми)

5 місце — "Енергія" (Львів)

6 місце — "Кардинал-Рівне"

Після поєдинків відбулось урочисте нагородження переможців та всіх учасників турніру.

Також організатори відзначили кращих гравців у номінаціях:

Кращий воротар — Андрій Мельник, "ІнБев"

Кращий захисник — Дмитро Дрозд, "Епіцентр К Авангард"

Кращий нападник — Мар'ян Пелех, "Енергія"

Кращий бомбардир — Денис Овсянников, "Food Centre-СумДУ"

Кращий гравець — Микола Білоцерківець, "Продексім"

Приз глядацьких симпатій — Олександр Басич, "Кардинал-Рівне"

Результати всіх матчів фінального дня:

Матч за 5 місце

"Енергія" (Львів) - "Кардинал-Рівне" (Рівне) — 2:2 (0:2), пен. 2:1

Голи: Ковальчук (22), Пелех (36) — Басич (1), Кручок (18)

"Енергія": Пітуля (Войтович) — Струк, Танський, Легендзевич, Гасюк, Ковальчук, Пелех, Ременець, Буньо —  Чудний, Гнатів, Марциняк.

"Кардинал-Рівне": Бутов, Мілінький, Корнєв, Кручок, Салтанов, Поночовний, Лисенко, Концеба, Басич, Ардашніков, Горпинич, Конько, Кравчук, Сіріцький.

Матч за 3 місце

"Епіцентр К Авангард" (Одеса) - "Food Centre-СумДУ" (Суми) — 5:5 (2:3), пен. 3:2

Голи: Сандул (12), Дрозд (17, 34), Леонов (26), Вершинін (37), Теряєв (37 авт.) — Прощенко (1), Зеленкевич (6, 25), Овсянников (18).

"Епіцентр К Авангард": Зеленчук, Панібратець, Дрозд, Вершинін, Теряєв, Гірка, Соцький, Сандул, Свірідов, Пороша, Коваленко, Леонов.

"Food Centre-СумДУ": Козаченко, Радченко, Прощенко, Таранченко, Бурдюг, Зеленкевич, Овсянников, Зеленський, Катеринин, Ханюков, Острога.

Фінал

"ІнБев" (Житомир) - "Продексім" (Херсон) — 3:4 (3:1)

Голи: Іванов (9), Карбула (10), Бакум (19) — Шотурма (20), Зварич (28, 31, 39).

"Інбев": Мельник, Іванов, Чеберяк, Бакум, Карбула, Івановський, Вакула, Мосейчук, Дзюба, Сехов, Моспан.

"Продексім": Ципун, Савенко, Давід, Даніель, Скорий, Сорокін, Зварич, Роніньо, Волянюк, Шотурма, Ланко, Білоцерківець, Бессалов, Корсун, Бакінський.

Фоторепортаж нагородження — на сторінці ФК "Енергія" у Facebook.

Прес-служба ФК "Енергія"

 

Енергія
Львів
13.12
Кардинал-Рівне
Рівне
  →  04 грудня 2020   АФФК Суми - ХІТ
  →  13 грудня 2020   ІнБев - ДЕ Трейдінг
  →  13 грудня 2020   ХІТ - Сокіл

27 листопада 2020
ДЕ Трейдінг
Миколаївка
15
Енергія
Львів
Сокіл 4:3 АФФК Суми
Кардинал-Рівне 3:3 ХІТ
Ураган 6:0 Моноліт/Viva Cup
Команда І В Н П М О
1 Продексім 11 9 0 2 55:25 27
2 Ураган 12 8 1 3 50:28 25
3 Енергія 12 8 1 3 41:30 25
4 ХІТ 12 7 4 1 57:35 25
5 Кардинал-Рівне 12 5 2 5 42:38 17
6 АФФК Суми 12 3 2 7 31:42 11
7 Моноліт/Viva Cup 12 3 2 7 29:48 11
8 ІнБев 11 2 3 6 33:48 9
9 Сокіл 11 2 3 6 18:43 9
10 ДЕ Трейдінг 13 1 4 8 24:43 7

1. Р.Зварич "Продексім" 12
2.
 П.Шотурма "Продексім" 11  
3.
 Д.Абакшин "Ураган" 11

4.

 М.Білоцерківець "Продексім" 9  
5.
 М.Пелех "Енергія" 9