"Енергія" розписала мирову з "Монолітом-Viva Cup" — 1:1 (ВІДЕО)
08 січня 2021
переглядiв 377

Матч львівських енергетиків проти харківського "Моноліту-Viva Cup" завершився внічию 1:1. У складі "Енергії" відзначився Олег Легендзевич.

На старті поєдинку кілька небезпечних атак провели харків'яни, тож голкіперу "Енергії" Назарію Войтовичу довелося активно вступати у гру.

Енергетики відповіли результативно. На 4 хвилині гравці "Моноліту-Viva Cup" порушили правила проти Олега Легендзевича у своєму штрафному майданчику й арбітр призначив пенальті. Шестиметровий холоднокровно виконав сам Олег Легендзевич, перегравши воротаря Дмитра Бутова.

Надалі обидві команди створювали хороші моменти, аби змінити рахунок. У складі енергетиків небезпечно пробивали Мар'ян Пелех і Тарас Кузь, у гостей — Євген Пугач, Тарас Рибак та В'ячеслав Чуднов. Все ж на відпочинок суперники пішли за мінімальної переваги енергетиків.

Після перерви нагод біля обох воріт стало ще більше. На початку другого тайму Назарій Войтович парирував удари В'ячеслава Чуднова, Владислава Моспана, Дениса Овсяннікова та Дмитра Бондара, натомість після пострілу Олега Легендзевича гостей врятувала стійка, Тарас Кузь пробив поруч зі штангою, Мар'ян Пелех мало не влучив у порожні ворота гостей.

Надалі обидва голкіпери теж мали достатньо роботи, а в окремих епізодах команди рятував каркас воріт. Так, Тарас Кузь спершу влучив у хрестовину, а згодом його постріл перевів у поперечку воротар харків'ян. У свою чергу стійка врятувала "зелено-білих" після удару Владислава Васильєва.

На 35 хвилині фортуна все ж посміхнулась харків'янам. Денис Овсянніков отримав передачу у штрафному майданчику і переправив м'яч у сітку воріт.

Вирвати перемогу на останніх хвилинах могла і "Енергія", і "Моноліт-Viva Cup". Зокрема, команда Валерія Легчанова атакувала вп'ятьох — підключався голкіпер Назарій Войтович та виходив у воротарській футболці Олег Легендзевич. Проте фінальна сирена зафіксувала нічийний результат — 1:1.

16 тур. 8 січня 2021 року. Favbet Екстра-ліга. Львів. ПС "Галичина"

“Енергія” (Львів) - “Моноліт-Viva Cup” (Харків) — 1:1 (1:0)

Голи: Легендзевич (4 пен.) - Овсянніков (35).

"Енергія": Войтович — Струк, Когут, Пелех, Кузь, Легендзевич, Буньо, Ковальчук, Ременець, Марциняк — Пітуля, Чудний, Танський, Гасюк.

"Моноліт-Viva Cup": Бутов — Рибак, Овсянніков, Чуднов, Бондар, Моспан, Зміївський, Пугач, Терентьєв, Васильєв, Сорокін — Мірошниченко, Положий, Головень.

Попередження: Буньо (18), Войтович (36) — Васильєв (18).

Арбітри: О. Білащенко (Чернігів), М. Кравченко (Київ), Орест Дуцяк (Дрогобич)
Хронометрист: Олег Дуцяк (Дрогобич)
Спостерігач арбітражу: Г. Гора (Київ)