КІВС "Енергія-2" здобула вольову перемогу над "Любартом" — 3:1 (ВІДЕО)
18 жовтня 2021
переглядiв 592

Львівська КІВС "Енергія-2" перемогла на виїзді луцький "Любарт" у матчі 1 туру Першої ліги Чемпіонату України з рахунком 3:1.

Суперники почергово володіли ініціативою у матчі і як наслідок перший тайм пройшов у безкомпромісній боротьбі, в якій голів забито не було.

У другому таймі, "Любарт" на правах господарів відкрив першим рахунок у матчі та на це наша команда відповіла голами Ярослава Кваснія, Владислава Константінова та капітана Назара Лютого.

Слід також зазначити, що ще у першому таймі КІВС двічі перейшов дозволену межу фолів і суперник отримав шанси для взяття воріт з дабл-пенальті. У двох епізодах, вище всякої похвали зіграв голкіпер КІВС "Енергії-2" - Антон Чудний, який зумів двічі парирувати удари Сизика та Козачка.

Любарт vs КІВС Енергія-2 - 1:3 (0:0)

КІВС "Енергія-2": Чудний (Яремчук, 33) - Квасній, Гасюк, Марциняк, Ременець - Король, Саламаха, Герчаківський, Константінов - Білюк, Гураль, Лютий (к), Тимців.

Голи: Квасній, Константінов, Лютий.