Заявки учасників турніру «Енергія-2012»
17 квітня 2012
переглядiв 5299

lvivoblenergoЗаявки учасників VI традиційного турніру з футзалу “Енергія-2012” серед   працівників керівного  складу  енергопостачальних компаній України.

Регламент турніру можна переглянути тут.

Відео-онлайн жеребкування ігор "Енергія-2012" можна переглянути у четвер, 19 квітня у нас на сайті. Початок об 11.30. Відразу після жеребкування міні-футбольного турніру буде проведено ще один захід - жеребкування волейбольних змагань серед підрозділів "Львівобленерго".

Команда "Львівобленерго"

Прізвище

Дата народження

Посада, стаж роботи на підприємстві

Відмітка лікаря

1.

Руслан Мірзаєв

02.04.1970

Директор з інвестицій 11р.

2.

Володимир Романишин

10.10.1955

Технічний директор 25р.

3.

Ярослав Бойко

02.07.1961

Директор ЛЕАТ 20р.

4.

Олександр Стефанків

04.12.1966

Голова СК ”Енергія” 11р.

5.

Володимир Фелишин

11.02.1969

Заступник Голови

СК ”Енергія» 11р.

6.

Петро Грушецький

17.08.1967

Директор Банку “БІГ - Енергія” 11р.

7.

Роман Водєнніков

25.05.1976

Начальник Личаківського РЕМ 10р.

8.

Роман Гринчук

06.12.1975

Начальник відділу розрахунків і договорів 6р.

9.

Володимир Мигаль

24.06.1975

Начальник відділу тарифного планування 10р.

10.

Роман Дутко

17.03.1971

Заст. гол. інженера ДВРЕМ 10р.

11

Володимир Питльований

30.04.1959

Старший зміни дільниці охорони 10р.

12

Роман Іванців

26.04.1973

Головний диспетчер - начальник ЦДС 9р.

Команда "Одесаобленерго"

№ п/п

Фамилия имя отчество

Дата рождения

Должность

Стаж работы в энергети-ке (лет)

 

Виза

врача

1

Ниверчук Александр Николаевич

 

1.03.1974г.

 

Председатель Правления

14,5

 

2

Процак Ярослав Степанович

30.04.1950г.

Директор технический

35,7

 

3

Стрюченко Александр Николаевич

13.031965г.

Директор финансовый

22.6

 

4

Богаченков Виталий Юрьевич

13.06.1980г.

Директор юр.департамента

10

 

5

Дучев Юрий Дмитриевич

19.04.1969г.

Директор исполнительный

12.5

 

6

Лисняк Владимир Николаевич

12.09.1970г.

Директор коммерческий

11.2

 

7

Кирица Юрий Иванович

8.11.1961г.

Директор по вопр.безопас.

5,5

 

8

Песков Сергей Анатольевич

6.06.1967г.

Зам, технического директора по перспективному развитию

 

15,4

 

9

Коломейчук Юрий Викторович

5.10.1976г.

Зам. директора коммерческого

13,8

 

10

Гончаренко Олег Леонидович

7.08.1963г.

Начальник ОРД

 

8,8

 

11

Окончук Николай Николаевич

26.04.1961г.

Начальник Службы охраны

 

5,2

 

12

Подвышецкий Олег Венедиктович

02.12.1965г.

Начальник СГС

 

21

 

13

Бабич Сергей Владимирович

07.07.1975г.

Начальник Коминтерновского РЭС

 

13

 

14

Кочвар Сергей Владимирович

20.09.1968г.

СТА инспектор 1 кат.

 

9,7

 

Команда "Луганського енергетичного об'єднання"

№ п/п

ФИО

Дата рождения

Занимаемая должность, место работы

Виза врача

1

 

Беспалов Алексей Александрович

25.01.1975

Генеральный директор ООО «ЛЭО»

 

2

 

Ашихмин Михаил Владимирович

 

02.03.1974

Помощник генерального директора

 

3

 

Ткач Владимир Иванович

02.01.1972

Заместитель генерального директора по перспективному развитию и информационным системам

 

4

 

Галгаш Эдуард Анатольевич

30.05.1969

Заместитель директора департамента по общим вопросам (Представитель команды в комиссии турнира)

 

5

 

Горобцов Сергей Андреевич

19.01.1961

Заместитель директора департамента энергосбыта по работе с юридическими потребителями

 

6

 

Кугатов Сергей Витальевич

16.09.1968

Главный инженер энергосбыта

 

7

 

Брага Александр Николаевич

10.02.1971

Заместитель директора технического департамента по высоковольтным сетям

 

8

 

Чугункин Игорь Борисович

06.02.1973

Начальник отдела управления корпоративной собственностью

 

9

 

Антоненко Андрей Сергеевич

08.08.1976

Начальник службы распределительных сетей

 

10

 

Щербина Евгений Валентинович

23.12.1976

Начальник отдела организационного сопровождения

 

11

 

Лапыгина Наталья Владимировна

04.06.1974

Председатель профсоюзной организации

сопровождающий

12

 

Голикова Наталья Анатольевена

31.03.1973

Специалист по физической реабилитации

сопровождающий

 

Команда "Дніпрообленерго"

 

п/п

Ф. И. О.

 

Год

рождения

 

Занимаемая

должность

 

 

Виза врача

 

 

1.

Сергейчук Николай Владимирович

21.05.59.

Председатель совета профкомов

 

2.

Музыка Геннадий Петрович

22.04. 72.

Директор по Экономической Безопасности и Охране Объектов

 

3.

Ланчев Александр Серафимович

10.02.60.

Руководитель Департамента Охраны Объектов

 

4.

Лобко Андрей Николаевич

02.11.74.

Заместитель начальника диспетчерской службы по работе с персоналом

 

5.

Голобородько Виталий Иванович

27.05.67.

Начальник службы механизации и транспорта

 

6.

Паршин Юрий Александрович

25.12.71.

Коммерческий директор

 

7.

Анисимов Владимир Анатольевич

29.04.70.

Начальник отдела материально-технического обеспечения

 

8.

Корниевский Сергей Алексеевич

13.05.56.

Зам. начальника службы развития и реконструкции распределительных сетей

 

9.

Кибец Александр Борисович

11.12.62.

Начальник района

 

10.

Нестерук Владимир Валерьевич

09.09.81.

Помощник ген.директора по урегулированию лицензионной деятельности и регуляторной политика

 

11.

Ляшенко Владимир Васильевич

20.09.69

И.О. директора по обеспечению производства

 

12.

Семененко Дмитрий Анатольевич

06.02.73

Зам. начальника по сбыту энергии

 

13.

Прокофьев Геннадий Викторович

22.07.59

Официальный представитель

 

Команда "Полтаваобленерго"

 

Ф.И.О.

Должность

Дата рождения

Таб №

Виза врача

1

Засименко Е.Ю.

Председатель правления

19.02.1953

48730

 

2

Мартынюк С.И.

Финансовый директор

21.07.1974

5042

 

3

Вишар Ю.В.

Зам. финансового директора

14.01.1973

49411

 

4

Воронко Ю.С.

Помощник председателя правлени

14.11.1977

48889

 

5

Романчук О.Н.

Директор по сбыту э/энергии

11.01.1974

4996

 

6

Канабеев О.В.

Директор департамента безопасности

20.11.1965

48738

 

7

Супрун В.А.

Зам. директора по КС, МТО и маркетингу

03.12.1958

4436

 

8

Мартынюк А.А.

Зам. директора по сбыту э/энергии

30.08.1976

49074

 

9

Троцкий С.Г.

Начальник отдела реализации ПФ

19.07.1974

4068

 

10

Абрамов В.И.

Председатель профкома

02.02.1950

149

 

11

Прокопенко О.В.

Старший мастер ПФ

25.08.1970

5886

 

12

Олейник И.Л.

Зам. председателя профкома

14.06.1974

4023

 

13

Тищенко И.В.

Зам. начальника Гребенковского филиала

03.08.1974

6534

 

14

Руденко М.В.

Экспедитор столовой

20.04.1951

135

 

15

Собко А.С.

Начальник отдела присоединений к ЭУ

11.11.1961

4827

 

Команда Західної ЕС ДП НЕК "Укренерго"

 

п/п

Ім'я, прізвище

Посада

Рік народження

Віза лікаря

1

Ярослав Яворський

Начальник СОТ ЗЕС

1956

 

2

Петро Чорнописький

Головний інженер ЗЕС

1963

 

3

Мирон Яницький

Начальник СДІЗП ЗЕС

1960

 

4

Олександр Вовчак

Директор СМЕМ ЗЕС

1954

 

5

Іван Шимечко

Голова ППО ЗЕС

1956

 

6

Іван Биркович

Начальник лабораторії ДУтаТА ЗМЕМ ЗЕС

1958

 

7

Ростислав Карач

Ст. диспетчер ЗЕС

1972

 

8

Володимир Николишин

Ст. диспетчер ЗЕС

1964

 

9

Ярослав Кіщак

Заст.нач.інспекції Держ-енергонагляду у Львів.обл.

1955

 

10

Ігор Лавровський

Нач.інспекції Держ-енергонагляду у Львів.обл.

1959

 

11

Олександр Семенюк

Ст. державний інспектор Держенергонагляду у Західному регіоні.

1954

 

12

Георгій Лапицький

Заст.нач. транспортної служби "Західенерго"

1959

 

Команда "Прикарпаттяобленерго"

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Ідент. код

Ігровий номер

Дата народження

Займанна посада/

з якого року

Підпис лікаря про допуск та печатка

  1. 1

 

1

Бубен Олександр Олександрович

 

 

 

Голова Правління

2

Костюк Василь Васильович

 

 

 

Виконавчий директор

3

Єфімов Сергій Олексійович

 

 

 

Фінансовий директор

 

4

Ноздрін Валерій Миколайович

 

 

 

Директор з енергозбуту

 

5

Ружило Мирослав Мартинович

 

 

 

Директор з питань захисту економічних інтересів

 

6

Витвицький Ярослав Іванович

 

 

 

Директор з охорони праці

 

7

Луцась Aндрій Євгенович

 

 

 

Директор з юридичних питань

 

8

Буняк Дмитро Васильович

 

 

 

Директор філії «Надвірнянський РЕМ»

 

9

Боднарук Валерій Яремович

 

 

 

Директор філії «Косівський РЕМ»

 

10

Федик Володимир Михайлович

 

 

 

Заст. директора з розвитку ІТ

 

11

Бондаренко Володимир Миколайович

 

 

 

Заст. тех. директора з розподільчих мереж

 

12

Палій Ігор Омельянович

 

 

 

Заст. директора з загальних питань

 

Команда "Київобленерго"

 

Шайда Віталій Євгенович

Директор технічний

18.07.1971р.

Зуєв Сергій Олександрович

Директор фінансовий

22.05.1974р.

Світайло Павло Миколайович

Директор регіону

19.09.1966р.

Сафаров Руслан Ельманович

Керівник департаменту КЗ та логістики

07.02.1983р.

Гусениця Сергій Володимирович

Начальник районного підрозділу

24.01.1970р.

Пресліцький Роман Анатолійович

Начальник районного підрозділу

07.09.1974р.

Фороща Сергій Миколайович

Начальник районного підрозділу

27.09.1968р.

Гайдамака Юрій Олександрович

Диспетчер району мереж 1 групи

21.02.1970р.

Мозоль Юрій Михайлович

Електромонтер з обсл. ПС 6 гр. квал.

18.07.1972р.

Рослов Юрій Петрович

Електромонтер з експ.р.м. 5 гр. квал.

04.07.1966р.

Ксендзик Сергій Ростиславович

Електромонтер з експл. розп. мереж

27.04.1970р.

Щербак Володимир Миколайович

Електромонтер ОВБ. 5 гр. квал.

25.09.1968р.

Команда «Київенерго»

1. Глущенко Сергій Анатолійович, 26.07.1965
Заступник начальника служби механізації

2. Заїка Оксана Сергіївна, 07.07.1979
Начальник відділу корп..відносин

3. Гайдукевич Андрій Мирославович, 22.07.1974
Начальник вироб.техн. відділу

4. Кубрак Микола Васильович, 04.10.1963
Заступник начальника паливно-транспортного цеху

5.Василига Сергій Леонідович, 10.11.1974
Заступник начальника цеху наладки

6. Білоус Володимир Анатолійович, 21.09.1974
Заступник начальника РІЕ Північне

7. Соколовський Едуард Степанович, 07.10.1972
Радник генерального директора

8. Звоник Юрій Валерійович, 24.03.1972
Нач. района ТМ

9. Булюк Віктор Петрович, 22.11.1970
Нач. Варти

10. Немазаний Віталій Петрович, 01.09.1971
Начальник технічного відділу

 

Команда "Рівнеобленерго"

1. Слинько Ігор Дмитрович 30.01.1966

офіційний представник команди, начальник оперативно-диспетчерської служби.

2. Кучер Анатолій Олексійович 29.07.1972

представник команди в комісії турніру,директор департаменту ІТ.

3.Фесюк Олександр Антонович 25.04.1971

заступник начальника ОДС-провідний інженер.

4.Кох Микола Миколайович 12.04.1976

начальник РЕМ (ВД)

5.Єрошкін Юрій Миколайович 19.04.1976

заступник начальника служби інформ. розвитку департаменту ІТ.

6.Деюн Олександр В’ячеславович 23.04.1975

керівник ОДГ ВД (заступник начальника).

7.Пінчук Ігор Михайлович 27.09.1967

диспетчер ОДС

8.Довгаль Ігор Андрійович 01.03.1970

електромонтер ВД, машиніст автовишки.

9.Отченаш Тарас Миколайович 10.04.1973

електромонтер ВД.

 ЦИФРОВИЙ КАЛЕНДАР

VI       VI -го літнього турніру «Енергія-2012» серед керівного складу енергетичних компаній України

                          

                  Група "А"                                                  Група «В»

 майданчик №1 (верхній)                   майданчик №2 (нижній)  

 

1.     1. (1)                                                      1. (1)

2.     2. (2)                                                      2. (2)

3.     3. (3)                                                      3. (3)

4.     4. (4)                                                      4. (4)    

5      5. (5)                                                      5. (5)

 

30 квітня 2012 ( понеділок)

майданчик №1                                           майданчик №2

10.00.-10.45: 5 - 1                                  10.00.-10.45: 5 - 1

10.45- 11.30: 3 - 4                                  10.45- 11.30: 3 - 4

11.30.-12.15: 1 - 2                                  11.30.-12.15: 1 - 2

12.15.-13.00: 5 - 3                                  12.15.-13.00: 5 - 3

13.00.-13.45: 4 - 2                                  13.00.-13.45: 4 - 2

 

01 травня 2012 (вівторок)

майданчик №1                                     майданчик №2

10.00.-10.45: 4 - 5                               10.00.-10.45: 4 - 5

10.45- 11.30: 2 - 3                               10.45- 11.30: 2 - 3

11.30.-12.15: 1 - 4                               11.30.-12.15: 1 - 4

12.15.-13.00: 2 - 5                               12.15.-13.00: 2 - 5

13.00.-13.45: 3 - 1                               13.00.-13.45: 3 - 1

 

                                                       02 травня 2012 ( середа)

Фінальні матчі

09.00.-09.45:    за 9-10 місця А 5 – В 5    майданчик № 1

09.00.-09.45:    за 7-8 місця А 4 – В 4      майданчик № 2

09.45.-10.30:    за 5-6 місця А 3– В 3       майданчик № 2

10.30.-11.15:    за 3-4 місця А 2 – В 2      майданчик № 1

11.30.-12.15:    фінал А 1 – В 1               майданчик № 1

12.30: - урочисте закриття турніру та нагородження команд

 

 

 

Група «А»

майданчик № 1

 

 

команда

1

2

3

4

5

 

Р / М

 

О

М

 

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група «В»

майданчик №2

 

 

 

команда

1

2

3

4

5

 

Р / М

 

О

М

 

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
0 #1 KevinHoope 13.09.2018 02:59
Модные женские советы здесь zdorovaya-life.ru: http://zdorovaya-life.ru/
Цитувати


Захисний код
Оновити



.

  →  30 вересня 2018   УРАГАН - ПРОДЕКСІМ
  →  30 вересня 2018 12-00  ЕНЕРГІЯ - АРПІ
  →  30 вересня 2018   ТИТАН - СОКІЛ

31 березня 2018

87

ІНБЕВ-НПУ 1:6 СОКІЛ
УРАГАН 3:1 ТИТАН
АРПІ 2:4 ХІТ
Команда І В Н П М О
1 СОКІЛ 1 1 0 0 6:1 3
2 КАРДИНАЛ-РІВНЕ 1 1 0 0 5:1 3
3 ПРОДЕКСІМ 1 1 0 0 4:1 3
4 ХІТ 1 1 0 0 4:2 3
5 УРАГАН 1 1 0 0 3:1 3
6 АРПІ 1 0 0 1 2:4 0
7 ТИТАН 1 0 0 1 1:3 0
8 ЕПІЦЕНТР К АВАНГАРД 1 0 0 1 1:4 0
9 ЕНЕРГІЯ 1 0 0 1 1:5 0
10 ІНБЕВ-НПУ 1 0 0 1 1:6 0

1.О.Педяш  "Сокіл"/"ХІТ" 22  25
2. В.Грицовець  "Титан=Зоря" 20  16
3. Т.Кузь  "Енергія" 18  13
4. В.Дзюба "ІнБев-НПУ" 18  13
5. О.Хамдамов  "Сокіл" 16  12