Міжнародний турнір “LVIV OPEN CUP 2018”: календар змагань
14 серпня 2018
переглядiв 1381

Вже відомий календар матчів традиційного IX-го турніру «Кубок Львівщини-2018» («LVIV OPEN CUP-2018»), який відбудеться у Львові з 29 серпня по 1 вересня.

Група А
А1 — Енергія (Львів)
А2 — Сталіца (Мінськ, Білорусь)
А3 — АРПІ Запоріжжя (Запоріжжя)
А4 — Епіцентр К Авангард (Одеса)

Група В
В1 — Продексім (Херсон)
В2 — Гатта Актив (Здунська Воля, Польща)
В3 — Титан (Покровське)
В4 — Кардинал-Рівне (Рівне)

29 СЕРПНЯ
11.00 — В1 Продексім – В4 Кардинал-Рівне
13.00 — А1 Енергія – А4 Епіцентр К Авангард
15.00 — В2  Гатта Актив – В3 Титан
16.45 — офіційне відкриття турніру
17.00 — А2 Сталіца – А3 АРПІ Запоріжжя

30 СЕРПНЯ
11.00 — А4 Епіцентр К Авангард – А2 Сталіца
13.00 — А3 АРПІ Запоріжжя – А1 Енергія
15.00 — В3 Титан – В1 Продексім
17.00 — В4 Кардинал-Рівне – В2  Гатта Актив

31 СЕРПНЯ
11.00 — А4 Епіцентр К Авангард – А3 АРПІ Запоріжжя
13.00 — А1 Енергія – А2 Сталіца
15.00 — В4 Кардинал-Рівне – В3 Титан
17.00 — В1 Продексім – В2  Гатта Актив

1 ВЕРЕСНЯ  
10.00 — матч за 7 місце (команди, які посіли четверті місця у групах)
12.00 — матч за 5 місце (команди, які посіли треті місця у групах)
14.00 — матч за 3 місце (команди, які посіли другі місця у групах)
16.00 — фінал (команди, які посіли перші місця у групах)
17.45 — офіційне закриття турніру, нагородження команд.

Всі поєдинки проходитимуть у Палаці спорту “Галичина” (м.Львів, вул.Керченська,8).

Нагадаємо, що підтвердили своє бажання поборотись за “Кубок Львівщини” вісім команд з України, Польщі та Білорусі:  
СК “Енергія” (Львів) — володар Кубка України та срібних нагород чемпіонату минулого сезону;
МФК “Продексім” (Херсон) — чинний чемпіон України;
МФК “Титан” (Покровське) — бронзовий призер;
МФК “Кардинал-Рівне” — учасник Екстра-ліги;
МФК “Епіцентр К Авангард” (Одеса) — учасник Екстра-ліги;
ФК “АРПІ Запоріжжя” — переможець Першої ліги, дебютант Екстра-ліги;
FT «Gatta Active» (Гатта Актив, Здунська Воля, Польща) — володар срібних нагород Чемпіонату Польщі;
МФК “Сталіца” (Мінськ, Білорусь) — бронзовий призер Чемпіонату Білорусі.

Прес-служба СК “Енергія”

 

Сокіл
Хмельницький
18.01
Енергія
Львів
  →  25 січня 2020   ІнБев - ХІТ
  →  25 січня 2020   Food Centre-СумДу - Епіцентр К Авангард
  →  25 січня 2020   Сокіл - Продексім

11 січня 2020
Епіцентр К Авангард
Одеса
10
Енергія
Львів
Ураган 2:1 Сокіл
ХІТ 6:2 Food Centre-СумДу
Кардинал-Рівне 2:2 ІнБев
Команда І В Н П М О
1 Продексім 11 10 1 0 59:14 31
2 ХІТ 12 9 0 3 40:19 27
3 Ураган 11 8 1 2 40:21 25
4 ІнБев 11 5 3 3 38:35 18
5 Кардинал-Рівне 12 5 2 5 26:32 17
6 Енергія 12 3 1 8 18:30 10
7 Сокіл 12 3 1 8 19:42 10
8 Епіцентр К Авангард 12 2 1 9 13:46 7
9 Food Centre-СумДу 11 1 2 8 25:39 5

1. О.Педяш
  "ХІТ" 11  
2. М.Білоцерківець
 "Продексім" 10    
3. Р.Зварич
 "Продексім" 10

4. А.Фаренюк

 "Ураган" 8    
5. Д.Абакшин
 "Ураган"
7