«Енергія» та «Ураган» переможця не виявили — 2:2 (ВІДЕО)
18 лютого 2023
переглядiв 482

«Енергія» та «Ураган» переможця не виявили, дербі в Івано-Франківську завершилось з рахунком 2:2.

На старті поєдинку суперники обмінялися хорошими нагодами. Удар енергетика Михайла Зварича парирував голкіпер господарів, а Петро Шотурма влучив у стійку воріт львів'ян.

На 3 хвилині «Енергія» відкрила рахунок. Андрій Цілик результативно завершив контратаку, гольову передачу віддав Віталій Радевич.

Збільшити перевагу енергетиків міг Андрій Теряєв, однак воротар іванофранківців врятував свою команду.

«Ураган» зумів зрівняти рахунок на 10 хвилині. Артем Фаренюк заводолів м'ячем на половині майданчика львів'ян і влучно пробив.

За рахунку 1:1 команди пішли на перерву. А на 23 хвилині господарі вийшли вперед — Даниїл Абакшин вдало зіграв на добиванні.

«Енергія» відігралась швидко. На 25 хвилині Тарас Кузь реалізував вихід сам на сам, автором результативного пасу знову став Віталій Радевич.

Далі обидві команди мали нагоди, аби здобути перемогу, проте воротарі обох команд, Ярослав Морикишка та Юрій Савенко, діяли надійно.

Таким чином фінальна сирена зафіксувала в енергетичному дербі нічийний рахунок — 2:2.

5 тур 3 етап. 18 лютого 2023 року. VBET Екстра-ліга. Івано-Франківськ. Манеж КФВ.

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів) — 2:2 (1:1)

Голи: Фаренюк (10), Абакшин (23) — Цілик (3), Кузь (25).

«Ураган»: Савенко – Корсун, Швед, Фаренюк, Шотурма, Микитюк, Мик.Грицина, Мих. Грицина, Абакшин, Моспан  – Хом’як, Дичук, Ткачук, Терентьєв.
Головний тренер: Максим Павленко.

«Енергія»: Морикишка –  Малишко, Легендзевич, Зварич, Квасній, Буньо, Цілик, Радевич, Кузь, Марциняк, Пелех, Теряєв – Войтович, Гураль.
Головний тренер: Валерій Легчанов.

Попередження: Малишко (35).

Арбітри: Артем Духан, Артем Федоріщев (обидва – Луганська обл.), Тарас Дем’янчук (Івано-Франківськ)
Хронометрист: Володимир Гронський (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: Олексій Банасько (Фастів)
Делегат: Ігор Овчар (Івано-Франківськ)