“Титан” - “Енергія”. Анонс матчу (ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ)
27 грудня 2017
переглядiв 769

У четвер, 28 грудня, львівська “Енергія” зіграє на виїзді проти “Титану” (Покровське) в рамках 15 туру Екстра-ліги. Поєдинок відбудеться у Запоріжжі, адже на майданчику у Покровському триває ремонт. Початок гри о 12:00 год.

У цьому сезоні “Титан” приємно дивує результатами своїх вболівальників. Зараз команда з 26-ма очками в активі поділяє друге-третє місце в турнірній таблиці з київським “ХІТом”.  Тож слова головного тренера “Титану” Дмитра Камеко про максимальні завдання його колективу на чемпіонат стають все більш реальними.  

Цьому підтвердження зустріч “Енергії” і “Титану” у першому колі Екстра-ліги, яка відбулась 22 жовтня у Львові. Енергетики тоді поступились 1:2, хоч відкрили рахунок у поєдинку — відзначився Андрій  Федюк, а також мали ігрову перевагу протягом матчу.  Але два м'ячі Олега Єрьоміна на останній хвилині першого та другого таймів принесли перемогу гостям. Огляд цього матчу дивіться тут:

Про те, що команда з Дніпропетровщини “на ходу”  - говорить і результат останнього поєдинку “Титану” в чемпіонаті. Підопічні Дмитра Камеко поступались 0:4 протягом матчу з “ІнБев/НПУ” (Житомир/Київ), але в підсумку перемогли 6:4.

Команда Валерія Легчанова у своєму попередньому поєдинку теж здобула впевнену за рахунком, але важку за грою перемогу в енергетичному дербі з івано-франківським “Ураганом” — 5:1. Тож обидва колективи мають підійти до очної зустрічі з хорошим психологічним настроєм.

Звичайно, у турнірному плані і “Енергія”, і “Титан” боротимуться за результат. Енергетики, які зараз поділяють четверту-п'яту сходинку з херсонським “Продексімом” та мають у своєму активі 20 очок, прагнутимуть скоротити розрив до київського “ХІТа” і того ж “Титану”. А команда з Покровського  у випадку свого успіху може навіть вийти на перше місце.  

Треба відзначити, що гру у Запоріжжі пропустить енергетик Ярослав Писько, який отримав червону картку у матчі з “Ураганом”. Зате у склад команди повернеться Віталій Танський, який вже відбув дискваліфікацію у попередньому турі.

Арбітрами поєдинку “Титан” - “Енергія” призначені Ю. Кондратьєв (Київ), А. Духан (Луганськ), І. Андрєєв (Дніпро); хронометрист — В. Бєляєв (Запоріжжя); спостерігач арбітражу — С. Кравцов (Київ).

Інші матчі 15 туру відбудуться у найближчі п'ятницю-суботу. 29 грудня “Ураган” в Івано-Франківську прийматиме київський “ХІТ”, а “ІнБев/НПУ” (Житомир/Київ) вдома зіграє з “Кардиналом-Рівне”. 30 грудня в Одесі зустрінуться місцевий “Епіцентр К Авангард” та  херсонський “Продексім”.

Відеотрансляцію матчу "Титан" - "Енергія" дивіться тут:

Тримаємо кулаки за “Енергію”!

Прес-служба СК "Енергія"

Фото Roman Sharyy