У четвер, 10 жовтня, львівська “Енергія” вдома прийматиме одеський "Епіцентр К Авангард" у матчі 4 туру Favbet Екстра-ліги. Старт поєдинку у Палаці спорту “Галичина” о 13:00.
У минулому сезоні енергетики та будівельники обмінялись перемогами. Вдома “Енергія” здолала суперників з рахунком 1:0. Натомість матч в Одесі не мав турнірного значення для "зелено-білих", тож львів'яни дали можливість проявити себе юнакам — як підсумок 2:4 на користь “Епіцентру”.
У міжсезоння одесити змінили наставника — замість Федора Пилипіва команду очолив Роман Смірнов, який раніше тренував “Погонь 04” (Польща).
Відбулись зміни і у складі гравців: підсилив будівельників Олександр Вершинін з білоруського “Бреста”.
Напередодні старту нового сезону “Енергія” та “Епіцентр К Авангард” зустрілись на груповому етапі “Кубка Львівщини-2019”. Поєдинок завершився 1:2 на користь одеситів. Відеозапис цього матчу дивіться тут:
Стартував у чемпіонаті “Епіцентр” невдало. Після трьох турів будівельники ще не здобули жодного очка і замикають турнірну таблицю. На минулих вихідних одесити вдома програли хмельницькому “Соколу” — 1:2. Тому мотивації на матч у Львові в гравців “Епіцентру” точно вистачатиме.
“Енергія” теж поступилась у 3 турі з таким же рахунком 1:2 у виїзному матчі проти київського “ХІТа” і зараз львів'яни поділяють 6-7 місце із “Соколом”. Звісно, що перед своїми вболівальниками команда Валерія Легчанова налаштовуватиметься лише на перемогу і здобуття важливих залікових балів.
В інших матчах 4 туру 11 жовтня “Food Centre-СумДу” (Суми) прийматиме “ХІТ” (Київ), а 12 жовтня хмельницький “Сокіл” вдома зустрінеться з івано-франівським “Ураганом”.
“ІнБев” (Житомир) та “Кардинал-Рівне” свій поєдинок провели раніше — матч завершився 5:1 на користь рівнян. Херсонський “Продексім” цей тур пропускає.
Арбітри матчу у Львові С. Подворний (Хмельницький), В. Дзюра (Рівне), В. Болізюк (Львів); хронометрист — Я. Сторожук (Львів); спостерігач арбітражу — С. Дребужан (Мукачеве).
Відеотрансляцію поєдинку “Енергія” - “Епіцентр К Авангард” дивіться тут: